Právě je stř dub 25, 2018 9:43 am


Obecná pravidla a podmínky fóra

Představení a informace o projektu Frbul. Pravidla a podmínky úžívání diskusního fóra.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Frbul

Site Admin

  • Příspěvky: 1940
  • Registrován: pon říj 26, 2009 11:01 am
  • Bydliště: Praha

Obecná pravidla a podmínky fóra

Příspěvekúte úno 16, 2010 5:52 pm

Úvod

Frbul je internetové fórum pro milovníky francouzských buldočků, který mimo jiné slouží k registraci/prezentaci Vašich francouzských buldočků na tomto serveru a veškerých dalších služeb, informací spojených s touto tématikou.

Použitím informací, služeb a produktů této stránky souhlasíte s těmito podmínkami. Plnění podmínek se nepřezkoumává. Dojde-li však k porušení těchto podmínek je to důvod k zákazu použití této stránky a vymazání všech profilů, zrušení účtu, vymazání obsahu a blokování ip adresy.

Zamítnutí

Frbul si vyhrazuje právo zamítnout vložit jakýkoli profil, text, obsah, uzná-li, že je nevhodný. Popř. si Frbul vyhrazuje právo profil, text, obsah kdykoli smazat, uzná-li, že se porušují tyto podmínky nebo je vložený obsah jakkoliv nevhodný.

Změna

Služba si vyhrazuje právo změnit jakýkoli profil, text, obsah, uzná-li to za vhodné (z důvodů uvedených níže).

Uživatel webu Frbul.cz nesmí

- vkládat jakákoukoliv inzerci a nabídky na prodej a krytí psů
- zadávat údaje či informace, které jsou urážlivé, neslušné, nezákonné, nesnášenlivé, diskriminační, nevhodné, nepříjemné nebo jiným způsobem nevyhovující
- vydávat se za fiktivní osobu či osobu s jinou entitou
- padělat hlavičky nebo jinak manipulovat s identifikátory za účelem skrytí totožnosti a původu obsahu během používání služby
- vložit informace, které porušují autorská práva, obchodní tajemství, či vlastnická práva
- vložit informace nebo přenést data, které obsahují softwarové viry, jakékoli Java skriptové kódy, html značky či jiný obsah, který by mohl
- poškozovat nebo ničit funkce webu
- vložit do obsahu informace, které by obsahovaly prvky pornografie, oplzlosti, násilí a jiné nevhodné témata

Ve všech sekcích webu je zakázaná jakákoliv inzerce na prodej a krytí psů vkládaná uživateli webu a diskusního fóra. Povoleno zadávat info o nabídce buldočků je možné pouze v rubrice "buldoček v nouzi" Zde může kdokoli přispět odkazem na buldočka v útulku, nalezence nebo darování buldočka z rodinných důvodů. Nevkládejte odkazy s nabídkou psů, pokud se jedná o prodej.


Zřeknutí se zodpovědnosti

Portál Frbul.cz nenese žádnou odpovědnost za obsah informací zveřejněných na svých stránkách (to platí pro psaný text, fotografie a další data) ze strany uživatelů. Odpovědnost za obsah takových informací nese výhradně ta osoba (uživatel), od níž obsah takových informací pochází.
Služba nenese žádnou odpovědnost vyplývající z ujednání či dohod mezi uživateli a majiteli stránek registrovaných na tomto portálu.
Služba nenese odpovědnost škody způsobené na počítačích uživatelům způsobené údaji a jinými informacemi staženými z frbul.cz, ani za ztrátu dat na nich jako důsledek přenesení těchto do počítačů uživatelů.

Fotky

Nahráním fotek udělujete serveru Frbul.cz právo použít, reprodukovat, modifikovat a k jiným účelům v jakémkoli médiu tyto fotky využit. Stejně tak platí, že fotografie pořízené na akcích Frbul týmu mohou být použité ke stejným účelům, jako nahrané fotografie.

Dodatky

Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti jejich zveřejněním. Uživatel je povinen pravidelně se seznamovat se změnami Podmínek. Bude-li uživatel pokračovat v používání služeb serveru frbul.cz po provedení těchto změn, má se za to, že se změnami Podmínek bez výhrad souhlasí.

Zpět na Frbul - informace o fóru, kontakty a pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron