Právě je stř dub 25, 2018 9:36 am

Hledá se krásný domov pro Vendy - již umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

bendovkada

Návštěvník

Hledá se krásný domov pro Vendy - již umístěna ! ! !

Příspěvekúte črc 13, 2010 8:42 pm

Dobrý večer všem,
obracím se na všechny s velkou prosbou o pomoc.
Je to asi 14 dní co jsem si na inzerát zamluvila 4letou fenku Vendy,které se původní majitelé chtěli zbavit z důvodu narození dítěte a údajně hrozného štěkání. Rozhodla jsem se,že pořídím kamarádku své 5měsíční fence Cynthii a tak do hodiny byla u nás na zahrádce a pak doma.S majiteli jsem se domluvila,že to zkusíme zda se snesou spolu a že je budu kontaktovat.Bohužel už mi vůbec nevzali ani jednou telefon.
Vendy je žíhaná s bílou náprsenkou,je moc hodná,ještě týž den odčervená,očkovaná.Je to hodná fenka,asi to měla moc těžké ,ale v žádném případě se nesnese v domě s jiným psem.Skoro každý den se pere s Cynthií a dnes to došlo tak daleko,že Cynthii potrhala tlamičku. :cry: Nesnese jiného psa v blízkosti své misky,proto nemůže být s jiným pejskem.Mám rok a půl syna a vždy se skoro porvou v jeho přítomnosti,bojím se o něj, :cry: a už to došlo tak daleko,že je musím mít oddělené-vůbec se nesnesou.
Vendy je jinak skvělá,umí se venčit,základní povely umí,venku chodíme na volno,je zdravá.Pokud by se našli páníčci co jí budou milovat-je vděčná,ale musí být sama.Máme jí rádi,ale bohužel to takhle nejde a já jsem úplně bezradná. :cry: A chci podotknout,že vůbec neštěká jen když hlídá.Neumím sem dát foto a tak ho mohu poslat na mail.Děkuji všem za pomoc.
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

radka

Stálý člen

Re: Krásný domov pro Vendy

Příspěvekúte črc 13, 2010 10:01 pm

zkus napsat Petře na Bully,ted je ochotna umístit 2 buldočky...jen nevím jak by chtěla fenku ,když se nesnese s ostatními psy,no musela by jsi se zeptat,dá ti na ní mejl info@bully.cz :wink:
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

bendovkada

Návštěvník

Příspěvekúte črc 13, 2010 10:41 pm

Dík moc Radko,
Já už jsem to zkusila a Petře jsem napsala,protože psala,že by o někom věděla kdo by měl o fenky zájem,posílala jsem jí i fotky,je opravdu jinak úžasná,kdybych neměla Cyntulku tak bych jí nedala za nic-je fakt vděčná a hodná,ale musí být sama. :( Snad se někdo najde co nejdříve nechci ty holky trápit odděleně,ale není to jinak možný.
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

Decue

Stálý člen

Příspěvekúte črc 20, 2010 10:38 am

http://psi.sbazar.cz/francozsky-buldoce ... 43357.html

To mi neříkejte, že se tu nenajde pro tuhle nádehrnou slečnu nový domov? Je krásná a podle toho, co majitelka píše, bude Vendy zlatíčko :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekúte črc 20, 2010 11:53 am

jak to vůbec s Vendy dopadlo? je moc hezká

Decue

Stálý člen

Příspěvekúte črc 20, 2010 12:19 pm

Vendy je stále u paničky u Kolína, stále hledá nový domov. Je s podivem, že teď nikdo nechce tak úžasnou vychovanou holku? Myslím, že pokud by byla s dalším starším pejskem ( ne štěně), tak by si zvykla na druhýho psa. Viz příběhy Kvída (viz níže) a i "naší" Barčy, která na začátku dostávala od osmileté stafordky trochu drsnější uvítání.
Vendy je krásná frbulka a určitě bude dělat radost ;)

radka

Stálý člen

Příspěvekúte črc 20, 2010 12:41 pm

no,já když jsem přinesla 10 leté,rozmazlené jezevčici 4 měsíčního buldíka,tak to byl horor,hned po něm zle vystartovala,ještě,že jsem měla dovču...trvalo to týden,ale pod mým soustavným dohledem to klaplo a jsou samozřejmě nerozlučná dvojka,ale Bessy je ted už 13 let a odmítá s ním blbnout,což je smutný....jen tak chvilkami se s ním "popere" ,ale to mu nestačí a občas se líbají :D

bendovkada

Návštěvník

Příspěvekúte črc 20, 2010 7:40 pm

AhojRadko,
tak jsem psala té Petře a vůbec se mi neozvala-nevím zda není na dovolené.Vendy je samozřejmě u mě a jen tak bych jí nedala.Je opravdu skvělá-jinak bezproblémová.Určitě si myslím,že by se starším pejskem nebo fenkou vyšla,ale prostě Cynta je půl roční temperamentní štěně,které tu bylo první a dává jí to najevo a stále jí otravuje celý den a Vendy by ráda svůj klid.Moc mě to mrzí,ale ten můj kluk je furt u nich a vždy když se začly prát tak jsem nevěděla koho dřív držet a když to bylo do krve i když né až moc tak už se bojím,aby to neodnesl Daneček. A Vendy tím,že je starší tak si zase prosazuje svou. Chtěla bych,aby měla krásný a klidný život.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv črc 22, 2010 11:19 am

Mozno bude problem v dvoch fenkach, ja som videla dve fenky mopsa a jedna k druhej boli strasne, teda ta starsia mala dost navrch. Ale ked videli samca poriadneho, tak aj ta starsia bola ako baranok. No sem tam treba do party pevnu chlapsku ruku. :wink:
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

BUGI

Kolemjdoucí

Příspěveksob črc 24, 2010 12:30 pm

Ahoj,ještě máte Vendy? Úplně přesně vím, co to je mít holky buldočky, které se doma řežou jako koně.Jinak to nejde,než je mít odděleně, což je na nervy pro všechny. Zeptala bych se jedněch starších manželů, měli ode mne kdysi buldočku/ dříve měli i chov a moje první fenka z něj pocházela ( 1987).Určitě by se tam měla dobře, jen bych je musela zpracovat. Zdraví Bugi

bendovkada

Návštěvník

Příspěveksob črc 24, 2010 1:18 pm

Ahoj,
Vendy ještě máme ,protože já jí jen tak někomu nedám,bojím se a jsem ráda,že někdo z frbulu by věděl ze zkušenosti o někom dobrém.To je nejlepší zpráva :) I postarší manželé jen s ní je úžasný.Ona je nenáročná -strašně ráda leží v klidu v pelíšku a opravdu je moc hodná a vděčná. Je asi před měsícem očkovaná,odčervená a je zdravá. Jediné co je,že jí chybí jeden zoubek :D ,ale ničemu to nevadí.Krmím jí 2 krát denně,Acanou Grasslands a taky miluje všechno vařené a syrové. Je fakt zlatíčko a mě to je moc líto,ale nemůžu jinak hlavně taky kvůli synovi.Odjíždím teď na dovolenou,a nedostanu se k mailu a tak cokoliv byste potřebovali vědět nebo se domluvit-můžete mi volat na tel.777243335,nejedu daleko takže můžem to řešit.Děkuji a přála bych si ,aby to vyšlo.

BUGI

Kolemjdoucí

Příspěvekúte črc 27, 2010 12:43 pm

Ahoj, jak to máte s Vendy? Přesně vím, co to je , když se holky rvou a jinak to bohužel ani nebude. Mohla bych se zeptat jedněch manželů / měli ode mne bukdíka/ a zkusit je zpracovat. Zdraví Markéta

evisek68

Moderátor

Příspěvekúte srp 03, 2010 1:33 pm

Marika a Timmy píše:Ahojky, tak co je s Vendy ?? :) Je už u někoho umístěná, je v pohodě??

Tohle mi napsala do mailu slečna či paní Markéta(tady pod nickem BUGI), asi zprostředkovávala přesun Vendy k novým majitelům, sama také nabízí domov buldíkovi, ale chce pejska ke své boxerce.
"V neděli jsme přivezli buldinku Vendy / nabízená na´fóru FB/ a Bugča byla nadšená. Já však bojím vzít si fenku / často se řežou/ a Vendy už měla domluvené páníčky, u kterých se konečně bude mít dobře. Takže kdyby něco, víte kam se obrátit. Moc Vás zdravím.Markéta"
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

evisek68

Moderátor

Re: Hledá se krásný domov pro Vendy

Příspěvekúte srp 03, 2010 6:55 pm

To je zpráva o Vendy: je to od paní Markéty M., která pomáhala s umístěním.
Vendy nyní žije ve Šp.Mlýně u rodiny, která vloni přišla o buldočku.Dnes za mnou byli a jsou šťastní, protože Vendy je velmi milá a vděčná.V pátek jdou k veterináři, je třeba Vendy odčervit a taky má problem s ušima, ale to se vše vyřeší. Slečně dám adresu na web a ona určitě napíše.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Vendulka

Nováček

Re: Hledá se krásný domov pro Vendy - již umístěna ! ! !

Příspěvekstř srp 04, 2010 9:48 pm

Ahoj, jsem nová majitelka Vendy a musím Vám napsat, že je moc milá, hodná, ráda chodí ven a vůbec neštěká! Už jsem jednoho buldočka měla, jmenovala se Bára, ale bohůžel před rokem náhle zemřela. Dlouho jsme se rozhodovali, zda pořídit druhého pejska, když jsem se dozvěděla o Vendy. Neváhala jsem a nabídku jsem přijela. Když jsem ji viděla, v žádném případě jsem nemohla odmítnout tak báječnou fenku. Říkáme jí Vendulka :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekstř srp 04, 2010 11:00 pm

tak to je moc hezká zpráva....děkujeme,tak doufám,že bude vše v pohodě i nadále :D :D

bendovkada

Návštěvník

Příspěvekčtv srp 05, 2010 8:35 pm

Ahoj Vendulko a její nový páníčci,

Jsem nesmírně ráda,že jste s Vendulkou spokojeni,protože ona je opravdu zlatíčko a nebýt těch problému mezi holkama bych jí také nedala. Jsem moc ráda,že se má dobře a bude u Vás určitě šťastná a spokojená.Budu ráda,když tu uvidím nějaké foto s Vendulkou :)

Zpět na Našli domov