Právě je stř dub 25, 2018 9:36 am

2 nalezené feny buldočka, o. Poděbrady - již umístěny ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

sajtarka

Návštěvník

2 nalezené feny buldočka, o. Poděbrady - již umístěny ! ! !

Příspěvekpon srp 02, 2010 1:52 pm

francouzští buldočci- Poptávka - [1.8. 2010]

V obci Senice, okr.Poděbrady se našly dvě fenky fr. buldoků. Možná matka s dcerou. Volejte prosím: 311228552.
Veronika
608179926

290 01 Nymburk

-------------------
psala jsem paní mail, jestli může poslat foto fenek...jestli pošle, tak je sem později přidám, jestli by je někdo třeba spíše nepoznal Hanka
--------------------------------------------------

BULLYYCZ

Kolemjdoucí

Re: 2 nalezené feny buldočka, o. Poděbrady

Příspěvekčtv srp 05, 2010 12:19 pm

Ahojte,
ja na rozdeleni pejsku nevidim nic spatneho, kdyz pujdou do domova, kde je jiny pejsek, tak se na neho rychle nafixuji a nemluve o tom, ze vetsina buldocku je sobecka:) V kazdem pripade se muzeme domluvit v nedeli a uvidime, jak na tom holky budou...Kdyz jsem oddelila Milusku a Bettynku, tak Miluska hrozne pookrala a stala se mnohem zivejsi, predtim jenom nasledovala Bettynku a sama nic nevymslela a nepodnikala...Jinak Miluska konecne po nekolika mesicich PRIBRALA - uz prestava vypadat jako buldocek z koncentraku:) a chodi uz i na voditku, ale musim mit v ruce babovku, kterou zboznuje:)))
Ja taky nemam umisteni pro obe najdnou, jednu by si vzal muj kamarad z Brna, kteremu umrela jeho fenecka a vehementne zebra nekterou z mych holek:) a pak jeste ceka na holcicku starsi pani - take z Brna, ktere pro zmenu umrel pejsek a uz nechce stenatko...

radka

Stálý člen

Příspěveksob srp 07, 2010 12:30 pm

a aby toho nebylo málo....ozvala se mi Stěpánka z Miji,kamarádky maminka chce buldočku,to je jistej milovník psů....no tak já už nemůžu,co teď??? ale chce samo jen jednu má už jednoho kluka
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

NatalieNatynka

Kolemjdoucí

Příspěvekpon srp 09, 2010 2:09 pm

Dobrý den,
příteli zemřela jeho milovaná buldočka a rád by si pořídil novou. Nechceme ovšem podporovat množení zvířat pro peníze, proto bychom se rádi ujali nějaké opuštěné. Četla jsem výše, že Tarra má tyto dvě buldočky v "dočasné péči" a nelze je rozdělit, což plně chápu. Rádi bychom se holčiček ujaly. Přítel placaté čumáčky miluje a proto by byl nadšený kdyby měl ravnou dvě kamarádky a já také.
Tarro, je možné se s Vámi dohodnout na schůzce? Nechtěla bych aby se holky po takové době dělily. My máme domek se zahrádkou, ale psi jsou s námi v posteli :D
Kde jsou tedy buldočky nyní?

Děkuji

evisek68

Moderátor

Příspěvekúte srp 10, 2010 1:06 am

Tak tady jsou.
Díky Tarro za fotky, přikládám odkaz.

Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekstř srp 11, 2010 9:24 am

od BULLYYCZ » úte srp 10, 2010 10:20 am

Ahoj vsem,

jsem rada, ze holky vypadaji dobre!!! Obvinovat tady nekho z kupceni mi pripada naprosto nesmyslne, pokud by nekdo chtel usetrit, tak asi asi nebude brat starsi pejsky a o kterych nic nevi a hlavne nepojede pres pul republiky...ale to je v tehle chvili asi jedno...

Tarra vse vyresila po svem, bez domluvy...na jedne strane se holky postara, na druhe strane nevime co s nimi bude dal a to vse predpokladam z duvodu, aby je nikdo nerozdelil...

Co se tyka popisovanych povah - 2 bazlivi psi se budou VZDY v bazlivosti podporovat, 2 psi tvori smecku, nesocializovana smecka v cizim prostredi reaguje utekem ci agresi - jejich vyjizdeni po psech. Pri rozdeleni smecky se pes fixuje bud na cloveka nebo jineho psa, ktereho se snazi napodobovat. To znamena, ze pokud fenky oddelite, pomuze jim lepe prekonat nove veci, strach, agresi...je mi jasne, ze muj nazor Vam Tarro bude pripadat nesmyslny, ale vim, co pisu, ustrasene/agresivni psy mam doma skoro porad...

Jako nejlepsi priklad z posledni doby muzu uvest 2 fenky krizenky severskych plemen, privezene od mushera, ktery je drzel na 1m uvazech u boudy, holky se strasne baly lidi, se psama nastesti bezproblemu, venku se snazily utect pred autem, kolem, chodcem... Po 14 dnech jsem holky oddelila a kazdou brala ven s moji fenkou ceskeho fouska. Vzheledem k tomu, ze nemely oporu jedna v druhe pripojily se vzdy k reakci fousinky, tzn., ze nereagovaly, sly dal, nestekaly...trvalo to dlouho, ale dnes uz je clovek nemusi pul hodiny honit po zahrade nez je vezme na prochazku, kdyz jim nesu jidlo skacou mi pomalu na hlavu a vesele vrti ocaskem a to predevsim diky vrozene psi vlastnosti - napodobovani ostatnich clenu smecky...

Byla bych moc rada, kdybyste sem prosim dala Tarro info, jak to vse dopadlo a hlavne holky nenabizela pres Bazos apod. nebo jak byva zvykem u zachranenych psu, holky pred umistenim vykastrovala, cimz odradite mnozitele...

Petra
Marika + Timmy a R2 (Artur)

MílaK

Stálý člen

Příspěvekstř srp 11, 2010 8:06 pm

mohu se uplně blbě zeptat.. to jsou ty dvě buldočky jak je našla paní jak jsme to tady sledovali a Tara tam jela,že si je vezme a nakonec si je nevzala,že jsou moc dlouhé... kde jsou teda fenky

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř srp 11, 2010 8:10 pm

Ano, to jsou ty dvě buldočky. Tarra si je nakonec vzala, nejdřív nechtěla pak se pro ně vrátila, ale asi jen na dočas, že prý byly u sklepa a bylo jí holek líto. Možná si jí ty fenečky získají a zůstanou. Ale to nám snad Tarra napíše.

MílaK

Stálý člen

Příspěvekstř srp 11, 2010 8:22 pm

a kam by jako šly,to si zase budou zvykat na nové majitelé,bylo by dobré kdyby zůstaly .. jsou moc pěkné,tak snad už budou natrvalo u Tary ráda si přečtu zprávy jak se holky mají, :wink:

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekčtv srp 12, 2010 11:56 am

Znovu se vracím k tomuto tématu a průběhu. Pro ty, kteří byli zainteresováni nabízím kamarádkou nepesjskařkou - zpracovanou korespondenci. Každý nechť si po svém probere.

Můj postřeh: Decue napsala celkem 8x, že se buldočky nemají dělit že je přenechá obě, minimálně 20x se pak různě k tématu vyjadřuje. Tarra psala celkem 7 příspěvků, z toho 2, které jsou psané po návštěvě u paní Ježkové.

Co je s buldočkami teď, by mě také zajímalo :). Tento postřeh tu nechám maximálně do pondělí, pak opět stáhnu :) .

Pondělí 2.8.
Sajtarka našla inzerát, že se našly 2 buldočky, další info je přímo od dcery paní Ježkové, že jedna buldočka je bílá s fleky, druhá je ušmudlaná. Nečipované, hledá se původní majitel a náhradní domov.

Středa 4.8.
Radka volala přímo paní Ježkovou, hledali prý v okolí majitele i v útulcích. Jsou prý hodné, mazlivé jsou hodně, pěkně živené. Jedna asi 5 letá, druhá asi 2 letá a zřejmě dcera. Starší je odvážnější, chtěla by courat, mladší se jí drží jako klíště. Pokud jde okolo pes a štěká, fenky se schovávají. Nestartují a neštěkají po nich. Zřejmě jsou papírové, určitě obě rodily. Paní Ježková by je ráda umístila spolu k jednomu majiteli, může si je nechat minimálně 14 dní. Radka píše zároveň Petře do Bully.

Gabsterdam nabízí odvoz spolu s Radkou a Eviskem68. Bully má zájemce.

Čtvrtek 5.8.
Decue nabízí také odvoz, zároveň by si ráda vzala mladší buldočku, možná obě. Domluven odvoz přes kamaráda na neděli. Zařizuje si na pondělí dovolenou.

Evisek68 je pro, aby byly buldočky umístěné spolu.

Decue tedy nabízí jen odvoz, obě fenky mít nemůže. Má doma již 1 pejska a kočku a je v 1+1. Rodiče ale mají adoptovanou buldočku Barču. Decue zavolá paní do Poděbrad a Petře do Bully a domluví odvoz. Ten stále platí.

Bully sděluje info, že na rozdělení buldoček není nic závažného, naopak, pejskové si zvyknout a nebudou tak bázlivé. Petra má také 2 zájemce o buldočky.

Tarra si stáhla číslo na paní Ježkovou a volala, zítra se jede na buldočky podívat. Chce je obě, měla kdysi také mámu s dcerou. Přišla před měsícem o pejska kvůli otravě, zřejmě uštknutí hadem nebo pavoukem na zahradě, vet na nic nepřišel.

Radka, Bully, Decue a Renáta nechápou, co se děje. Odvoz a vše ostatní již je domluvené i s paní Ježkovou. Decue informuje o tom, že pokud si Tarra vezme obě, tak je ráda a samozřejmě obě buldočky Taře přenechá. Jen žádá informace. Decue v dalším příspěvku píše znovu, že samozřejmě v zájmu buldoček ustoupí.

Tarra nechápe, o co se jedná, prý volala paní Ježkové jen proto, aby se zeptala, zda se již někdo našel. Žádá o schválení týmu a o to, aby buldočky byly spolu u jednoho majitele.

Decue chce pouze vědět, zda má zrušit odvoz, dovolenou, Bully a nadšení. Znovu píše, že bude ráda, pokud se buldočky umístí spolu.

Tarra nabízí, že pokud má Decue stále zájem, můžou se spolu domluvit a každá mít jednu, avšak v zájmu buldoček by to nedělala a nechala je spolu.

Decue informuje o tom, že pokud chce Tarra buldočky obě, ať se tedy nedělí a Tarra si je vezme obě. Žádá jen o zprávu, jak to dopadlo.

Evisek68 volala přímo paní Ježkovou, Tarra mluvila s jejím manželem a domluvila si na pátek schůzku, aby se na buldočky podívala.

Gabsterdam žádá, aby se buldočky nedělily. I když Petra z Bully má jiný názor. Decue má jiný názor, milující páníček a další pejsek určitě jen jednoho buldočka také uspokojí. Ale pokud je někdo, kdo chce obě, je také pro, aby byly holky spolu.

Tarra prý nedostala žádnou reakci k nabídce. Chce pomoct buldočkům, není množitelka ani podvodnice z Kladna.

Pátek 6.8.
Evisek68 se zastává Decue, která Taře reagovala, že v zájmu fenek ustoupí a doufá, že buldočky si Tarra vezme. Tarra by měla Decue jasně napsat, zda si je tedy bere. Decue má domluvený odvoz, Petru a dovolenou. Je nutné vše odvolat. Decue píše, že to vidí stejně, ale je stále připravená pro buldočky dojet, má stále vodítka a náhubky připraveny. Evisek68 paní Ježkové večer zavolá, Tarra se má dnes přijet kouknout na buldočky.

Tarra vyčítá Decue, že si nepřečetla mail. Odpoledne tam jede, právě si vše zakoupila. Klidně má být Decue připravena. Prý Decue již 2 pejsky má, tak proč chce jen jednu a mladší. Nechce je od sebe trhat a Decue má spolupracovat a ne kout za zády pikle a připravovat si náhubky. Stále nabízí přátelskou komunikaci a řešení a Decue nic. V dalším příspěvku nabízí dělení s Decue v případě, že se budou moct buldočky stýkat. Ale nakonec je to nereálné, jelikož jsou dle paní Ježkové fenečky na sebe fixované. Nechce je tedy dělit v rámci toho, aby byl někdo poškozen.

Decue píše Taře, že psala již 3x, že si je v zájmu psů má Tarra vzít a nemají se buldočky dělit. Mail spadl do nevyžádané pošty. Z zády určitě nic nekuje, jen má obavu, jak to s holkami dopadne. Celou dobu se snaží s Tarrou komunikovat. Další příspěvek od Decue je ten, že Evisek68 poslala sms kde píše, že Tarra si buldočky nevzala, že si je představovala jiné, mají dlouhá záda. Paní Ježkové se ale ještě někdo ozval a zítra se pojede kouknout, chce je dát pouze obě najednou.

Evisek68 volala Paní Ježkové, že Tarra si prý buldočky stále prohlížela, že vypadají jinak, než její papírové, že myslela, že jsou černé a že si to možná ještě rozmyslí. Paní Ježková sděluje, že je Taře již nedá. Mají dorazit i jiní zájemci. Zítra Evisek68 znovu zavolá.

Stále probíhá diskuse o tom, co vedlo Tarru k tomuto vpádu do rozběhlé akce, buldočky si nakonec nevzala a co s nimi teď bude.

Sobota 7.8.
Evisek68 volala paní Ježkové, dnes mají dorazit další zájemci. Chce je dát obě najednou. Evisek68 zavolá paní Ježkové znovu v neděli navečer.

Radka píše Decue, že pokud stále zájem trvá, pojede fenky v pondělí odpoledne nafotit a vysvětlí paní Ježkové to případné rozdělení. Decue je pro, její nabídka stále platí. Kamarád stále čeká a je ochoten Decue odvézt, dovolenou na pondělí by si znovu vyžádala. Začíná být ale skeptická a dva psi určitě nezvládne. Radka má dalšího zájemce o jednu buldočku.

Neděle 8.8.
Tarra podává info, že máme pouze pusu plnou dobrých nápadů, jak pomoci, jen máme přilepené prsty na klávesnici a obličej na obrazovce. Paní Ježková prý neříkala nic o pomoci s konzervami a penězi na lékaře. Jen se tu plánuje z tepla domova. Jsou v teple a suchu v Praze. Jsou na sebe skutečně moc vázané, není tedy morální je dělit. Jsou asi z kotce, hodně toho neumí, jsou ale chytré a učenlivé. Měli by jít do domku se zahrádkou.

Radka oponuje, že se tu zahránilo spousta buldočků a i se spoustě buldočkům se pomohlo nejen materiálně. Tarra vlítla do rozjeté akce a osočuje nás, že nic neděláme.

Decue se ptá Tarry, proč si je tedy nevzala hned. Tarra nakonec buldočky nechtěla, nedala sem žádné info a tvrdí o nás, že jen tlacháme.

Radka se ptá, zda je tedy Tarra má jen dočasně u sebe. Evisek68 se také ptá, že nerozumí tomu, kde holky jsou. Eva+Ebonek také píšou, co Tarra svým vpádem způsobila. Tarra si nepročítá celou diskusi a vletěla do záchranné akce.

Gabsterdam se Tarry zastávala, nicméně nerozumí tomu, že když jejího pejska uštkl had na zahradě, proč chce předat zachráněné buldočky někomu, kdo zahradu má. Nehledě na to, že buldinky nebyly dle standardu a napoprvé si je nevzala.

KamilaR píše nepříjemnou zprávu s urážkami Taře. Vyčítá, že přerušila Tarra akci.

Pondělí 9.8.
NatalieNatynka by o obě buldočky měla zájem, má zahradu i postel, kde by buldočky mohly být obě.

Evisek68 potvrzuje, že buldočky jsou od pátku u Tarry. Tarra informovala paní Ježkovou, že buldočky se mají dobře.

Eva+Ebonek nechápe, paní Ježková je Taře dát nechtěla, kde tedy opravdu pejskové jsou? Decue píše info, že buldočky má opravdu Tarra. Jen je ale zachránila obě najednou a teď je chce dát někomu, kdo má zahradu a chce je obě najednou.

SoVa píše velkým červeným písmem vzkaz, že sem poslední dobou nechodí, že jí vadí agrese příspěvků. Všichni si tu hrají na agenty a vnucují psa, jako na trhu. Rozhoduje se tu o psích osudech a o tom, kdo si psa může vzít a kdo ne. Jsme tu banda mamlasů. Urážíme a ponižujeme, Tarru prý linčujeme. Máme se chovat jako inteligentní bytosti. Dříve se nacházel pro buldočky domov a nebyli u toho takové kupecké manýry, bylo to přehledné a smysluplné.

Radka oponuje a nabádá SoVu, aby si přečetla celou diskusi od počátku a nepouštěla se tu do nadávek. Probíhá soukromá a nepěkná výměna názorů mezi Radkou a SoVou. Oboustranné osočování.

KamilaR, Evisek68 a Decue vkládají dotazy, proč tedy Tarra nedala vědět a proč SoVa všechny uráží kvůli vnucování a kupčení.

Tarra chválí SoVu za pravdivý postřeh. Holky jsou prý na sebe fixované, není dobré je dělit. Musí být spolu. Lidi mají prý rádi, ale jdou tvrdě po psech. Mladá je ostrá, neznají chodit po schodech, vodítko. Hygienu zvládají, jsou milé a učenlivé, chtějí společnost. Chce ale pro ně fajn lidi se zahradou. Nechce je dělit. Ptá se Decue, proč chce zrovna tu mladou, starší prý také někoho potřebuje. Je prý fakt hnusné je dělit.

Decue píše, že hctěla mladší, protože má doma štěně a chce pro něj parťáka, ne maminu. Psala Taře minimálně třikrát, že si má nechat obě. Chtěla se starat alespoň o jednu.

Radka znovu píše, proč si je Tarra brala, když věděla, že je dá dál a obě najednou, že u ní nezůstanou.

SoVa píše Radce. Zastává se Tarry, jelikož je chtěla obě a nechtěla je dělit. Prý jsme Tarru obviňovali z množitelky. Měli jsme dát Taře více času, než dá holky do kupy a dá nám pak info, až budou holky v kupě. Dále si vyměňují informace na téma soukromo-buldočí zmařenou akci.

Úterý 10.8.
Bully píše, že ohledně kupčení to bylo přehnané a znovu říká, že na rozdělení holek není nic špatného. Případně nabízí pomoc s umístěním. Vysvětluje, jak je to s bázlivostí a napadání, když jsou dva psi pohromadě. Troří smečku a podle toho se také chovají. Když budou v jiném prostředí, přijdou na „jiné manýry“.

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv srp 12, 2010 12:43 pm

Tak už to nechte být. Buldočky jsou u Tarry, to je prostě fakt a jestli tam zůstanou nebo ne, to je už na ní......Je tu dost dalších pejsků, kteří si zaslouží zájem.

Tarra

Nováček

Příspěvekčtv srp 12, 2010 1:19 pm

Tak opravdu jsem vpadla do něčeho rozjetého, neměla jsem tušení, jak to tady běží a číslo na paní J. bylo volně k dispozici, takže tam mohl úplně každý zavolat ....případně se domluvit, fenky odvézt atd.
Já jsem měla radost, že jsem se domluvila s tím, že se zajedu na ně PODÍVAT... vůbec jsem nikdy
neříkala, že je CHCI....
Takže jsem je uviděla a opravdu nesplňovaly moji představu... a každý má sakra představy o životě, o sobě, o hadrech, který bude nosit a třeba i o chlapovi, s kterým bude jednou žít.
Už vidím, že každá, co mě tady napadala bere vše, co se ji nabízí...
Takže jsem zcela popravdě řekla, že nesplňují moji představu, popovídala s paní J. a odjela...
Hned jsem se stala LUMPEM, MNOŹITELKOU atd...
A proč jsem pro ně přijela? Protože když tak lilo a já si na ně vzpomenula, jak tam leží, tak jsem společně s mužem (toho nelze také vynechat) pro ně jela... a tady se OPRAVDU jen plánovalo...nikoho nenapadlo
je jet alespoň nafotit, tím by se celá vec zjednodušila a někdo, kdo bydlí nedaleko to tad nabízel, ale až
na pondělí.
Záchranná akce se dělá PROSTĚ jinak
A taky se používá MOBIL, protože ho vlastně dnes má každý ......
Stačilo napsat Tarra - pošli číslo a dát mi jasný pokyn - neháčkuj se do toho !!!!

A za celou dobu té zachranné akce vlastně nepadlo ani jedno milé, vstřícné, vysvětlují slovo ke mně,
stále jen agrese...
Jediná Sova to pochopila, jak to je... a tak to opravdu bylo !!!!!
A taky nepadl jediný dotaz na holky, jak vypadají, jak se mají, jestli něco nepotřebují a opět jediná
SOVA mi napsala, jestli nepotřebuji nějak pomoci radou atd. Za což velké díky..
Zkusila jsem si něco, co jsem ještě v životě nepoznala a to nejsem nijak známá VIPosoba, takže tímto
je velice lituji, protože se o nich také nepíše leckdy dobře...
Taky jsem si potvrdila, že člověk jako bytost není příliž smířlivý a hodný a rád se druží do silnější skupiny, což jasně dokazuje takže šikana už ve školce, ve škole a na pracovišti.

Na téma holky napíšu buď dnes v noci, nebo zítra...

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv srp 12, 2010 2:24 pm

Ale ono tu treba jasne napisat, ci ich len chcete vidiet, alebo ich chcete nadobro mat doma, aj keby boli mrzackovia obidve. Toto prirovnavam k tomu, ako ked si chce niekto adoptovat decko, ale chce s blond vlaskami a modrymi ocami. Ma urcitu predstavu. Len potom to uz nie je uplne o pomoci v nudzi. Je pekne, ze ste ich nenechala na dazdi, to by som ich nenechala ani ja. Ale zaroven je lepsie dat vediet, ze mate predstavu o urcitom vyzore, co sa musi tolerovat a ked to ten pozadovany vyzor nebude, tak to rovno napisete a oznamite sem. A okrem toho ti co tu tie buldiky zachranuju maju aj pracu a kopu povinnosti, cize nie je to len tak ze sa moze ist niekto niekam pozriet hned v tuto sekundu. Mate negativnu skusenost aj Vy aj my, co ale vobec nepomaha dalej riesit situaciu. Tak budem urcite nielen ja netrpezlivo cakat na informacie o nich.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekčtv srp 12, 2010 2:26 pm

Milá Tarro,

díky za info a jsem opravdu ráda, že píšete co a jak. Hodně ráda, už kvůli holkám, které budete přemísťovat správným majitelům :) . Dávám sem hodně smajlíků, protože chci, abyste věděla, že to myslím v dobrém, neagresivně. Opravdu. :)

Nyní trošku k Vaší komunikaci: myslím si, že čím více lidí se do toho předávání bude montovat, tím hůře pro pejsky i ty okolo. A to myslím platí pro všechny takové záchrany. S Vámi chtělo hodně lidí komunikovat, asi nemáte takový přístup na internet a možná tolik času, abyste si četla celou diskusi. Proto možná došlo k tomu, k čemu došlo, moc mě to mrzí a to pro všechny. 8) Ale tady bylo od počátku jasno, buldočky někdo chce. Zda oddělit neoddělit je asi bohužel jako u všeho věc názoru. Více lidí psalo, že rozdělit a umístit natrvalo u milujích majitelů, než dát někam spolu a pak zase někam jinam zase spolu nebo nakonec odděleně :D .

A ano, opravdu jste říkala od začátku, že se na ně jedete kouknout :shock: , že je třeba nechcete natrvalo, četla jsem to pozorně. Ale pokud se několik lidí domluví, jak by to nejlépe udělali a zařídili, tak i Vy máte určitě také telefon a počítač, jak jste vzkazovala sem :lol: . Škoda, že jste třeba alespoň nenapsala sem, co a jak :o . Holky, neblbněte, já je jdu jen omrknout a pak dám info, neplašte, v pátek večer vám napíšu co a jak, vy si pak případně pro holky můžete jet, ale nechte je pohromadě :o :roll: - mohli být totiž u Petry v Bully, jestli si pamatujete, ta také nabízela pomoc :lol: . Dalo by se to nějak řešit, takto vlastně nebylo s kým a defacto již ani co řešit. Někomu už možná chyběla i chuť. :cry:

Jako první se s nafocením holek nabízela Radka :wink: , chtěla je vyfotit a dát sem pak foto - akorát asi taky hned nemůže odjet, nemá auto nebo co já vím, musí chodit do práce a chtěla jet v pondělí s tím, že paní Ježková počká klidně i 14 dní, nedá je pryč a nechá na FrBulu 8) , co a jak. Pro Decue, která bydlí úplně jinde, aby měla představu, nejen ona, jaké holky vlastně jsou a jak vypadají. Je jasné, že prostě pokud někdo chce buldočka a ten který představy nesplňuje, tak do toho nový majitel nepůjde :x , nechce, nemůže. Dá se pochopit asi nejen u štěňat a je to v pořádku, nikomu se vlasy trhat nebudou :D. A některé, které Vás napadaly, jak píšete :| , některé opravdu berou vše a je jim jedno, že třeba nemá jedno oko :roll: . To nemůže nikdo nikomu vyčítat, je to vlastně dobře hlavně pro ty pejsky. Že nejen ty krásné se někomu udají :lol: . A máte pravdu, ty Lumpy a Množitelky :| :evil: hezké nebyly, ale proč jste prostě taky nenapsala svoje, co s nimi máte v plánu 8) . Že si je chcete jen vzít a pak dát dál, že nechcete, aby skončili někde nehodně :x . Prostě nebyla tu ta komunikace, chyběla nám všem moc 8) . Tedy z Vaší strany. Ale jak jsem psala, třeba jste neměla tolik času číst celou diskusi nebo prostě nerada píšete :roll: , to se dá pochopit, ale když je alespoň malá zmínka o tom :roll: , tak je to prostě paráda.

A když píšete o plánování :? , je myslím dobře, že se u takové věci nejdříve plánuje, pokud je pejsek zaopatřen jako byl tady, tak času bylo relativně dost, není to jako na bazoši, myslím si alespoň :? . Přeci nejde, aby tam někdo jel, vzal holky domů a pak přemýšlel, co vlastně s nimi :o ? Paní Ježková byla ochotna čekat 14 dní, což bylo času ažaž :lol: . Mail Vám tam byl také nabízen, ať se s někým spojíte, psalo se o tom alespoň 2x :D . Asi došlo ke stejnému šumu z Vaší strany, jako tomu bulo u Decue, které mail skončil ve spamu :wink: . Vstřícná slova byla :P , ale agrese také :evil: , připouštím a doteď mě mrzí, že jsem některé články neodstranila jako porušení pravidel hned, ale to je zase škola propříště :lol: . Přišlo na jednu slečnu ještě na starém FrBulu několikero upozornění, že lidi "tluče a obviňuje" :roll: . Zkusme to teď bez těch urážek. To myslím na všechny :D . Ne každý zná pravopis, ne každý má talent na to se vyznat v počítači. Ne každý přeci okamžitě má orientaci, kde co tady je. Prostě se ptá spousta lidí na to samé, ale od toho jsme tu jedna bada prdlých buldočkářů :lol: , kteří drží pospolu a pomáhají si seč to jde. Ne každému se líbí ten či onen. Myslím, že nikdo takovou "kolonii" nemá :lol: . Pepovi dík, že to valí ze své kapsy a že něco takového vymyslel :lol: . Ikdyž jak psal, původně to byl spíš hec a jen pro jeho kamarády a pak až se to "zvrtlo" do této velikosti.

A dotazy na holky byly, také vícekrát :lol: . Jak jsem psala už několikrát, třeba jste si nepročetla celou diskusi pořádně. Jen jste přehlédla 8), tohle se stane asi každému ve spěchu a letu.

Ohledně holek a poněkolikáté 8) a opravdu upřímně, budu ráda - snad mluvím za všechny, kdo v akci měli prsty naklávesnici a obličeje na obrazovce přilepený :lol: - když napíšete, co s nimi je. Jak se mají, patří to snad k tomu, o to nemusí nikdo žádat. 8) A ohledně fotek jsme také nadšení, všichni do jednoho, pokud víme, že buldoček má nové majitele a majitel se pochlubí s novým přírůstkem :lol: , jak se novému buldočkovi a v novém daří :lol: . To jste si možná také stihla prolouskat. Je to i v jiných diskusích, jak se pak pejsáčci mají, posílají se i fota a nebo příběhy o adopci a pod 8) . Prostě jsou všichni rádi, když se pejsek ze špatných nebo jiných podmínek umístí a když se dá info, jak se pak má 8) .

Takže Tarro, opravdu za mne, budu moc ráda, pokud pošlete fotky a dáte info, jak je s holkami a co máte v plánu a zda již máte nové majitele :) . Přeji, ať se jim daří, Vám samo také a myslím, že pokud budete něco od někoho potřebovat, můžete napsat, určitě se tu najde spousta lidí, kteří pomohou 8) . Nemusím snad psát nebo se dotazovat se, zda něco potřebujete, pokud ale ano, tak prosím :) pokud je něco třeba pomoct, já konkrétně ráda pomůžu, pište, pište, pište :-). Pokud tedy bude v mých silách. Určitě ale víte, jak to myslím, že ano?

Na starém fóru bylo spoustu lidí, kteří byli ochotni pomoct, teď je tu spousta dalších nových lidí a myslím, že když řeknu, že kdo má buldočka, tak pomůže i druhému :lol: , kdo ho má, tak to bude pravda. Sbírek tu již bylo a i záchranných akcí :) . Vím jen o této jedné jediné "trošinku" jinak zorganizované :) akci, jinak byly ostatní relativně hodně úspěšné.

Tarro, mějte se i holky dobře a prosím, dejte klidně ještě další fotky k dispozici a případně pokud budete potřebovat pomoc, radu, napište :) . Nabízela se i Petra z Bully, spojit se s ní můžete nejen přes veřejné fórum, ale i přes soukromou zprávu :D .

Tak pac a pusu :-)

jezibella

Návštěvník

Příspěvekčtv srp 12, 2010 3:21 pm

Jenom technická poznámka. Myslím, že Tarra to, že si dovede představit, že ostatní berou všechno, co se jim nabídne myslela ironicky a nevztahovala to na psy. Chěla říct, že každý z nás si v životě vybírá a nebere všechno.
Komunikace tady nebyla z nejdokonalejších, sledovala jsem ji i v původní formě. Nechci spekulovat o tom, kdo a co nevyjádřil úplně dokonale. Umím si ale představit sama sebe, kdybych věděla o zvířátku, které je někde na dešti, že bych asi ve snaze mu okamžitě pomoct nedocenila, jaký dojem (+ komplikace) to udělá na ostatní, ani bych neměla trpělivost než se to na fóru vykomunikuje a "uskladnila" bych je dočasně u sebe. Při představě těch zmoklých hromádek bych asi jednala zkratkovitě - možná po sklizené kritice bych byla taky i otrávená. Nechci se nikoho zastávat, ani nikoho soudit, vždyť se navzájem neznáme. Něco bylo možná špatně, ale pejsci se mají teď de facto dobře.
Dostali jsme se do situace, když si obě (nebo vícero stran) myslí, že udělali to nejlepší, co mohli a snad je to i pravda, jen jakoby každý mluvil jinou řečí.
Jako zlepšovák pro podobné akce navrhuji v diskuzích nebo na své vizitce ve fóru zainteresovaným zveřejnit svoje mob. číslo, mail nebo nejlépe adrsu na Skype (který dovoluje zablokovat obtěžujícího účastníka). Domluva pak bude pružnější - a kontakty se dají nakonec smazat až rychlá komunikace nebude tak akutně potřeba.
Jinak se taky moc přimlouvám za nějaké informace o holkách, nepochybuji, že se mají dobře, jen nevíme, zda už našly definitivní domov nebo se pro ně pořád někdo hodný hledá...nebo ještě mě napadlo, že možná paní Tarra potřebuje trochu času, aby si to rozmyslela. Čím díl je bude mít, tím hůř se jich bude vzdávat, ale o to pečlivěji by pak lustrovala případné zájemce, což je jenom dobře :lol:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát srp 13, 2010 12:25 am

Mít ve všem pravdu je spolehlivý znak hlouposti. .....citát :lol: :wink:

to,že ta hloupost je červěně.....je čistě náhodné :wink:
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

KingArtur

Site Admin

Příspěvekpát srp 20, 2010 1:49 pm

zadnou Tarru jsem neblokoval, jestli se to tu snazite naznacit, dival jsem se ted na jeji ucet a je normalne aktivni, takze problem bude zrejme nekde jinde... 8)
S pozdravem Pepa
a buldoček Artur a Hedera
Chovatelská stanice francouzských buldočků www.bullmelone.eu
Obrázek

Zpět na Našli domov