Právě je stř dub 25, 2018 9:42 am

Daruji 2 fenečky Trebišov SK - inzerát smazán ! ! !

Sekce pro archivaci smazaných inzerátů a nabídek psů.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Marika a Timmy

Site Admin

Daruji 2 fenečky Trebišov SK - inzerát smazán ! ! !

Příspěvekúte srp 03, 2010 4:29 pm

Re: POSKYTNEM DOMOV BULDOČÍ HOLČICE
od mayka61 » ned čer 20, 2010 10:39 pm

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/411783 ... ldocek.php

Obrázek

Obrázek
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Marika a Timmy

Site Admin

Re: Daruji 2 fenečky Trebišov SK

Příspěvekúte srp 03, 2010 4:33 pm

Přesunuto do aktuální nabídky

od Olga » stř čer 23, 2010 7:44 am
v první řadě by si zájemce měl vybrat, zkontaktovat toho, kdo pejska nabízí a pak by se mohlo teprve rozvíjet to, co bude dál. Je pravda, že asi se nikomu nechce do tak riskantní akce, jako vzít si pejska odněkud zdaleka a ani ho předtím nevidět. Spíše to chce asi pejska odněkud z okolí zájemce. Odkud jste?
--------------------------------------------------------------------------------
od Ki+M a Hercules » úte čer 22, 2010 4:31 pm
Ja viem prevoz organizovat od TN cez BA do Ceska. Cize dalo by sa to aj cez hranice na Moravu, ktore su nedaleko mojich rodicov. Alebo potom do Breclavi, alebo tak nejako. Ja mozem veci organizovat do nejakeho 30.6., potom idem na dovolenku na dva tyzdne mimo slovenska. Rodicia tu vsak budu, takze da sa dohodnut vsetko, keby bol zaujem. Na Slovensku je tych vyhodenych buldikov dost. Takze len sa treba ozvat a dohodnut.
--------------------------------------------------------------------------------
od Olga » pon čer 21, 2010 1:34 pm
jo jo, já opravdu jedu na Slovensko 12.7.2010, ale bohužel na Liptov, což je dost z ruky. Kdyby se vyskytl nějaký buldík na středním Slovensku, ráda ho dovezu. Kdyby ho vyzvedla Kim, tak by se dalo domluvit s holkama z Mija stránek, ty mají zkušenosti s převozem. Ovšem i ti v Trebišově jsou moc hezcí. Třebas by se to dalo nějak zařídit a dostat je blíže.Olga a Amálka
od Ki+M a Hercules » pon čer 21, 2010 1:16 pm
Ja byvam v BA, sem tam chodime na Moravu, takze by sme tiez takyto unos mohli spiskat.Keby ide o dobru vec, tak sa ochota riskovat a troska penazi najde...slovensky bazos je jedna hruza....
od evisek68 » pon čer 21, 2010 11:42 am
Jsem na půl příznivkyně buldíků a šarpejů. Naše šarpejácká sekta už jednoho šarpíka ze Slovenska vykoupila a dovezla. Já tedy přispěla jen financemi na odkup. Ale slečna Natalia s tím má zkušenosti, kdyby jí vážný zájemce napsal, tak by třeba věděla jak na to nebo nějak pomohla. Její email je nataliabajusova@pobox.sk, doufám že se nebude zlobit, že jsem ho tu zveřejnila. A pokud mě paměť neklame, tak paní Olga(nick Olga) zde na fóru před časem nabízela také dovoz buldočků ze Slovenska, má tam myslím rodinu a občas tam jede.Zmuchlaní a slintací jsou nej.
od Noemi » pon čer 21, 2010 9:51 am
Nemám auto, ale jsem schopna se akce "ÚNOS" zúčastnit .... 20 euro snad není takový problém, pokud se sežene ochotný řidič
od Miska » pon čer 21, 2010 8:52 am
ty sou krasny chderky..no snad bysme se mohli nejak domluvit na ten prevoz zase jako u Zuzky..jinak ty spodni dva,to by chtelo najit nekoho kdo si je vezme spolu chudatka,sou na sebe urcite hodne zvykli..
od Noemi » pon čer 21, 2010 8:38 am
Bylo by super, kdyby se podařilo umístit nějakou slovenkou holčičku....teď je jen otázkou, kdo ji přes hranice převeze...
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Gábina+Žolda

Stálý člen

Re: Daruji 2 fenečky Trebišov SK

Příspěvekúte srp 17, 2010 2:05 pm

I tento inzerát je už smazaný. Bůh ví, co se s nima stalo.. Snad se mají dobře :wink:

Zpět na Smazané nabídky a inzerzerce