Právě je stř dub 25, 2018 9:41 am

4 buldočky Slovensko - hledají páníčka - již jen 2

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Katarina.m

Kolemjdoucí

4 buldočky Slovensko - hledají páníčka - již jen 2

Příspěvekned dub 03, 2011 2:57 pm

Ponúkame na osvojenie 4 sučky francúzkeho buldočka, ktoré sa k nám dostali od množiteľa. Radi by sme ich darovali hlavne milovníkom a znalcom plemena. Sučky sú veľmi milé, kontaktné a hravé. Pravdepodobne boli celý život držané spolu v jednom kotci takže sú na seba naviazané. Kedže sa k nám dostali len v piatok nestihli sme ich zatiaľ bližšie spoznať, ale pokúsim sa ich popisať ako na mňa zatiaľ pôsobia. Najmladšia sučka Cossima sa narodila 22.5.2010 je trošku nesmelá a zo všetkých sučiek je najplachejšia. Druhá najmladšia sučka sa volá Jenny - chvostík narodená 22.5.2009 je veľmi kontaktná, milá. Tretia v poradí je Jany narodená 5.5. 2007 je s pomedzi sučiek asi najdominantnejšia ak teda môžeme v ich prípade o dominancii hovoriť :) . Najstaršou sučkou je Ajša narodená 1.3.2006 je veľmi nežná, kontaktná a hravá. Fotky nájdete na http://katusa85.rajce.idnes.cz/?sort=createDate...Všetky sučky budú pred adpciou sterilizované aby sa predišlo dalšiemu množeniu. Kontakt katarina.macatkova@gmail.com alebo 0907 307 351.

Nikolka

Stálý člen

Re: Hľadáme nový domov pre 4 sučky f.buldočka

Příspěvekned dub 03, 2011 3:26 pm

Ty jsou krásný, kurňa že člověk fakt nemá barák, mě to tak štve, až na Ajšu nevypadají špatně, vypadá to že že živené byly, akorát Ajša má nějaké boláky nebo vyrážku těžko to je poznat co to má po straně. CHudáci holky, aspoň že se dostaly k holkám a ty se o ně postarají, tyhle měly štěstí. Snad brzy najdou domov. Jinak souhlasím s dočasnou péčí i kastrací aby nemohl být pejsek dál zneužíván, to jen že o tom tady někdo mluvil, myslím že ti všichni si už zažili zamezit a tak se holky snaží zamezit dalším hajzlům aby je zneužívali. Kloubou dolů holky a máte můj velký dík a obdiv.

renatamelicharkova

Návštěvník

Re: Poskytnu domov buldočkovi - Praha

Příspěvekstř dub 06, 2011 8:05 pm

Abyste se nedivila, jak se to tady ocitlo, tak jsem Váš příspěvek přesunula ke správnému tématu :wink: Držím palce, ať Vám to s Jenny vyjde. Gábina a Žolda

Dobý den jsem čerstvě přihlášená na frbullu, tak možná to není přímo k tomuto dotazu, ale odepisovala jsem na 4 buldočky na slovensku v nouzi,ale nějak se mi to asi nedaří.Již delší dobu hledáme kamaráda pro našeho pejska Cane corso,ale máme asi nějak smůlu.Dcera (10) je z toho také smutná.Chtěli jsme pomoci nějakému buldočkovi v nouzi.Dnes jsem narazila na tyto 4 holčiny.Měli bychom zájem bud' o Jeny která je svým temperamentem vhodnější a nebo Cossimu ta by si snad na toho našeho rošt'áka také zvykla, chce to jen trochu trpělivosti.Může mi prosím někdo pomoci jak se s paní mám zkontaktovat? Posílám mé tel. číslo 602861428 Předem moc děkuji

renatamelicharkova

Návštěvník

Příspěvekstř dub 06, 2011 8:15 pm

Dobrý den, Měla bych o jednu z buldoček zájem.Máme ročního pejska Cane corso a hledáme (nejen) mu,ale i nám kamaráda, nebo kamarádku (pokud možno kastrovanou) aby se náš Fed'a nepřetrhl. :D Doted' jsem hledala v inzerátech na bazosi, ale vždy nám to nevyšlo :cry: Tak jsem si řekla,že to zkusím tady u vás.Pokud máte nějaké informace a těchto holčinách,tak za ně budu jen ráda.Měli bychom zájem o Jenny je povahově nejblíže našemu Fed'ovi,ale pokud bude již zadaná, tak bychom se rádi ujmuli i Cossimi.Dejte mi prosím vědět můj tel.602861428

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekstř dub 06, 2011 8:28 pm

No nasla som inzerat aj na SK dogfore, tak skusim tej pani napisat, co to tam hodila, a spytam sa, ci je fenka volna. Dufam, ze to vyjde, ved 4 buldocky, to uz je zachrana. Dam vediet, ci je nejaka odozva :)
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekstř dub 06, 2011 8:39 pm

Napisala som tej pani Katarine mail, tak hadam sa rychlo ozve :wink: Ked tak jej skusim zajtra zavolat, ked som v ramci jednej republiky.

Katarina.m

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv dub 07, 2011 2:07 am

Dobry den, Jenny ešte nie je rezervovaná nikomu a tak je samozrejme možné ju osvojiť. Jenny dnes tak ako ostatné sučky bola prezretá pani doktorkou a okrem zápalu v uškách je zdravá. To teda znamená, že buduci týžden by mohla absolvovať sterilizáciu a po nej následne odchod do nového domova. Ak máte o Jenny záujem kontaktujte ma na katarina.macatkova@gmail.com alebo ešte lepšie na +421907307351. Len pre kompletnú info sučky sa nachádzajú v Košiciach.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 11:58 am

Ahoj,
Tak prave som s pani Renatou volala a teda predbezne mi potvrdila vazny zaujem o Jenny, tak by som poprosila pani Katarinu, aby ju rezervovala. Pani Renata pocka s osvojenim az po absolvovani sterilizacie.
Je tu este dalsia vec, pani Renata by si bola schopna prist po fenku aj autom, ale keby sa niekto nasiel, kto by Jenny vedel autom priblizit z Kosic smerom na CR, tak by to bolo este viac super :wink:
pani renata je tu na FRBULe nova, tak jej trochu pomaham s tymto :wink:

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 2:45 pm

dobry den
tak to mozme skusit nejak aj spojit =) ja si chcem zobrat cossimu a som košičanka žijuca v Prahe :wink:
kazdy mesiac som v KE tak by sme sa mohli nejako dohodnut na tom prevoze

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 3:53 pm

Tak to je super sprava, ze pojde do noveho domova aj Cossima. To by ste mohla zobrat obidve fenky a nejak sa s pani renatou skontaktovat, kde by ju prebrala. :wink: Takze dnes nejak same pozitivne veci sa deju mam ten pocit, len si zaklopat, aby to takto islo dalej :)

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 3:58 pm

no uplne kludne mile rada :D len u mna je ten problem neviem ci to je alebo nie je ze ja som bez auta takze u mna prichadza do uvahy len vlak tym padom. Alebo by sme sa mohli dohodnut keby to bolo opacne, ze pani Renata s autom ze by sme isli z KE spolu,mna by vyhodila tam kde by jej bolo najlepsie v ČR a zvysok by sme uz dosli s Cossimou =) a dala by som samozrejme polku peniazkov na naklady za cestu. Takze ja sa ponukam ale bohuzial len na vlak.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 4:11 pm

No vo vlaku su problem len nahubky, ovsem mozu byt aj provizorne vyrobene, niektori sprievodcovia tak vselijako reaguju, mame osobne skusenosti, zalezi na koho clovek natrafi :wink:
Takze asi by bolo schodnejsie to auto, nakolko netusim ako su fenky navyknute na vencenie, predsalen vo vlaku by boli par hodin. Maximalne prepravka a tam sava podlozka. V aute je to v poho, tam sa s prestavkami da vencit podla potreby.
Tak sa dohodnite, ja som prave volala s pani Renatou, takze malo by to nejak vsetko klapnut :wink:

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 4:28 pm

Takze nove info:
pred chvilkou som volala s pani Katarinou, ktora ma fenky u seba, maju taku zachrannu stanicu a teda staraju sa ako vedia :) No takze k fenkam, Jenny je na 100% rezervovana pre pani Renatu, iny zaujemca tam o Jenny ani zatial nebol. Co sa tyka dopravy bude najlepsie, ak pani Renata zavola alebo napise pani Katarine blizie info o odvoze. Pre pani Limu mam nie az taku super spravu, lebo Cossima je predbezne zarezervovana a zajtra sa ma prist na nu pozriet zaujemca, ovsem nic neni iste a tak zajtra budem volat pani Katarine, ci je fenka rezervovana, alebo je volna. pani Lima, mala by ste zaujem este o nejaku dalsiu z nich? Este su tam dve, su velmi mile, pocula som ich krochkat v telefone :D
Ak by ste mala zaujem pani Lima o Jany alebo Ajsu, tak sem napiste, alebo cez sukromne spravy.
Fenky su mile, kontaktne, pani ma s nimi vela prace, nemaju ziadne hygienicke navyky, ale ze sa rychlo ucia co a ako a rovnako sa ucia jest oddelene. Fesandy zacinaju uplne novy zivot, takze im v tom prosim pomozte :mrgreen:

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 4:40 pm

To ja som ten zaujemca :D boze jak som sa vystrasila ze ma niekto predbehol :D Ja sa idem zajtra na papulky pozriet =) a chcem ju 10000% =) no pisala som aj pani Renate uz. Presne som rozmyslala nad Cossimou a Jeny =) dufam ze ta plachost u nas doma pominie a ze sa maju radi s detmi a psikmi =) obe =)
Chcela som ist az v pondelok na ne mrknut no ale zajtra mam prichod do KE a ten vikend by som uz nevydrzala =) len skoda ze ta sterilizacia bude az buduci tyzden lebo v pondelok odchadzam vecer spat do Prahy tak som ju uz mohla zobrat :? tak holt budem musiet este vydrzat =)

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 07, 2011 9:06 pm

Ach tak to som netusila, ze Vy ste ten zaujemca, lebo ja som tej pani hovorila, aku mate prezyvku na frbule a ze ste z KE a inak ste v Prahe, tak neviem ci toho mala moc a prepocula ma. No tak aspon sme to ujasnili a teda buldinky su zarezervovane. Potom nam dajte new info, ze ako holky vyzeraju a ake su! :D

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv dub 07, 2011 11:48 pm

Pokud by byli zájemci z Čech, tak já mám auto, Nikolka z HK je řidič profík(už před časem se nabízela že pojedeme pro tu týranou čenobílou buldinku taky do Rimavskej Soboty) a pokud by se lidi složili na benzín, tak bychom třeba mohli udělat nějakou tu záchrannou misi na Slovač do těch Košic. Je tady ještě buldík z Rimavskej Soboty, tak by se to třeba mohlo vzít při jednom. Kontakt na mě je bluevis@gmail.com
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekpát dub 08, 2011 9:34 am

Ki+M a Hercules píše:Ach tak to som netusila, ze Vy ste ten zaujemca, lebo ja som tej pani hovorila, aku mate prezyvku na frbule a ze ste z KE a inak ste v Prahe, tak neviem ci toho mala moc a prepocula ma. No tak aspon sme to ujasnili a teda buldinky su zarezervovane. Potom nam dajte new info, ze ako holky vyzeraju a ake su! :D

mozno ani nejde o to ze to prepocula ale ja som ju kontaktovala cey psiu dusu a tu jak som to opat zbadala tak som sa hned zaregistrovala takze nemala to ani z kade vediet :) no a moj prvy telefonat vela nepovedal kedze jedine co bolo pocut bolo moje stastie :D a habkanie pre istotu nech vedia ze som seriozna som este poslala sms so svojimi udajmi. vcera sme sa rozpravali dlho s pani Renatkou takze sme sa trosku ukludnili a spoznali sa v ramci moznosti. Takze vsetko ide veeelmi dobrym smerom. Uz nech je 13:00 a vidim papulky nazivooooo =)

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát dub 08, 2011 9:54 am

Tak tu sa teda zachranuje na plne obratky!Super, ze ste sa dohodli s pani Renatou, takze vsetko klape. Este tu mame teda ponuku na odvoz na vych. Slovensko a naspat do Ciech. No bude to parada. Bud sa to vezme vsetko naraz, alebo to pojde postupne. Hlavne, ze buldinky budu mat nove krasne domovy :)

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekpát dub 08, 2011 6:48 pm

http://lima22.rajce.net/Novy_priecinok_3
tak tu su nase dve papulky Renatky a mna =) no kto by sa nezamiloval :wink:

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpát dub 08, 2011 8:49 pm

Jsou úžasný, krásný holky, takže kolik jich je ještě co nemají páníčky, nějak se v tom ztrácím?

evisek68

Moderátor

Příspěvekpát dub 08, 2011 8:57 pm

Takže si to prosím zájemci a zájemkyně o tyhle a možná toho buldíka v Rimavské Sobotě, naplánujte a domluvte a pak já s Luckou(Nikolka) a samozřejmě i s Vámi budeme moci podniknout tu dalekou cestu. Ještě maličkatá připomínka, náklady na benzín budou asi kolem 2.500,-Kč, takže se budeme muset nějak složit a podělit. Kontakty na mě i Lucku byly zveřejněny, tak my budeme čekat, až si to vybavíte.

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekpát dub 08, 2011 10:04 pm

Ahojte ste zlate =)
S pani Renatkou sme sa dohodli zatial ze si po ne prideme s ich autom takze asi zatial nepotrebujeme pomoc, ale keby nahodou dame vediet a dakujeme za ponuku =)

Katarina.m

Kolemjdoucí

Příspěveksob dub 09, 2011 1:34 am

Takže 2 sučky Cossima a Jenny sú rezervované. V priebehu začiatku budúceho týždna budú sterilizované a po vybratí stehou putujú do nových domovov. Stále teda hľadáme domov pre Jany a Ajšu :).

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěveksob dub 09, 2011 9:00 pm

Pisali sme si s Renatkou ze to sa ani neda zaspat clovek by ich uz uz chcel mat doma =)
Keby sa dalo najskor jak to len pojde. Take najtajnejsie prianie je mat ich uz na Velku noc doma =) Hlavne nech to zvladnu a su zdrave a sup sup DOMOOOV =)

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekpon dub 18, 2011 5:37 pm

Ajša
Obrázek

Jany
Obrázek

Katarina.m

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv dub 21, 2011 10:18 pm

Ďakujem za vloženie fotiek :)

radka

Stálý člen

Příspěvekpát dub 22, 2011 12:22 am

fandíme Slovákům!!! holky,super!!! :D :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

radka

Stálý člen

Příspěvekpát dub 22, 2011 12:25 am

nikolko ,já se v tom ztrácím úplně,ale snad to klapne!!! :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Besinka

Stálý člen

Příspěvekstř dub 27, 2011 6:24 pm

jak jsou na tom holky? Ještě nemají domov?

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř dub 27, 2011 6:54 pm

Dvě mají zamluvené nějaké zájemkyně z Čech, ale čekalo se na kastraci.
Další

Zpět na Našli domov