Právě je stř dub 25, 2018 9:42 am

Buldoček fawnik Hugo - nyní v Čerčanech

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Buldoček fawnik Hugo - nyní v Čerčanech

Příspěvekstř říj 05, 2011 9:17 pm

Obrázek
Obrázek

Hledám nový domov pro svého francouzského buldočka Huga, proto ho daruji. Ačkoliv nerada, z nedostatku času a změny zaměstnání, nezbývá mi nic jiného. Proto bych ráda, aby se ho ujal někdo trpělivý, mající rád zvířata a procházky přírodou.Nejlépe k domečku se zahrádkou. Nedoporučovala bych ho jako společníka k jinému psu. Je docela temperamentní a hravý a proto vyžaduje hodně pozornosti. Děti má moc rád, na druhou stranu nevychází s kočičkami. V březnu mu byly dva roky. Je barvy fawn, netrpí na žádné alergie a je zcela zdravý. V případě zájmu se prosím ozvěte na uvedený kontakt, mohu poslat další fotky či více informací. Děkuji.

Kontaktní osoba: Daňková Kateřina
Telefon: 775921990

Mafinka01

Stálý člen

Re: Prekrasny fawnik Hugo

Příspěvekstř říj 05, 2011 9:50 pm

Jééé to je krasavec. Je uplně stejný jako náš Duff. Jak ho drží v ruce....taktak to poznám podle jiné kresby náprsenky :)
Míša a Duffy (1 rok)

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 06, 2011 8:30 am

Teda ten je fakt nádherný, hlavně aby nepadl do rukou nějakému množiteli, úplně se jim to nabízí. Taková škoda kluka ve dvou letech dávat pryč a hlavně ani nevědět vlastně komu, když ty svině množitelský se dokážou chovat jako milující páníčci. :evil:

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv říj 06, 2011 8:53 am

kontaktovala jsem slečnu a poprosila jí, aby se podívala na Frbul a nedávala buldočka jen tak někomu.
Napíšu jí email a vysvětlím co a jak.
Olga a Amálka

Besinka

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 06, 2011 12:41 pm

Moc hezký kluk! Lenko - doglove, nemáte v záloze nějaké páníčky, jak jste hledala holkám?

Natalia

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 06, 2011 1:20 pm

No ten je nadherny, krasny fawnacik!
Lubim ho aj ked je tvrdohlavý ako mulica :-)

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 06, 2011 3:50 pm

Som vedela , ze tohto si kazdy vsimne z tych 5tich co som tu za dva posledny dni nahodila. Tento podla mna ma domov hned ked uz je aj na frbulke je uplne prekrasny :)

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv říj 06, 2011 4:28 pm

Livi,
ráno byl ještě volný :)
Olga a Amálka

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv říj 06, 2011 4:30 pm

možná právě pan Hanák, co přišel o Jackilla by byl dobrým novým majitelem
Olga a Amálka

doglove

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 06, 2011 10:56 pm

Tak jsem odkaz na Huga někomu odeslala, ale nevím jestli ještě hledají ...

MaLa

Kolemjdoucí

Příspěvekpát říj 07, 2011 9:52 am

Dobrý den,
měla bych zájem o Vámi nabízeného pejska , je ještě volný ?
Díky za Vaše info.

M.Landová

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 12:32 pm

Dobry den

to som pridala ja takze musite zavolat na to cislo pod fotkami pravej majitelke a dohodnut sa s nou 8)

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 12:35 pm

Olgo,jsi hodná,že jsi paní zavolala !
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

MaLa

Kolemjdoucí

Příspěvekpát říj 07, 2011 5:00 pm

Yuki+Simi=Livi píše:Dobry den

to som pridala ja takze musite zavolat na to cislo pod fotkami pravej majitelke a dohodnut sa s nou 8)

na to jsem za chvíli přišla, poslali jsem si s majitelkou Huga několik SMS, večer se ještě spojíme mailem, možná mám šanci :-)

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 5:03 pm

tak asi brzo přivítáme nového člena ....držím palce :D :D

MaLa

Kolemjdoucí

Příspěvekned říj 09, 2011 10:40 am

radka píše:tak asi brzo přivítáme nového člena ....držím palce :D :D

Tak máme Hugouše od včera doma, zatím celkem dobrý, jen asi budu do záčátku potřebovat spoustu dobrých rad.Hugo je velmi temperamentní, zvláště ve vztahu k jiným zvířatům.takže naše kočky na zahradě ho velmi rozčilují a je z nich nervózní i doma, protože je vidí přes balkonové dveře. Paní mi sice říkala, že ho kočka srovná, ale nevím nevím....taky se nám první noc počůral v bytě a udělal i hromádku, snad se to nebude opakovat

radka

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 10:49 am

tak fajn,je to pro něj určitě stres ze změny prostředí..to je jasný ,musíte si na sebe všichni zvyknout a co ta paní co ho dávala, ....neumím si to vůbec představit :( a ty kočky nevím,to budte muset pomalu zkoušet

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 11:32 am

Ono Hugo ak predtym kocku nevidel, tak ta reakcia moze byt takato. urcite nenechavat na nom, ze kocka si s nim poradi sama a on s nou. Aj skrabnutie alebo z jeho strany nejake pridusenie macky by mohlo viest k trvalej averzii. radsej opatrne za Vasej pritomnosti zblizovat a zvyknu si na seba. Nas kocur ma tak dobry vztah s Herculom, ze sa mu sam lisa okolo tela, len aby si ho pes vsimol :wink: Ovsem cudzie macky ho vytacaju, po nich ide. Len ten nas kocur je vynimka a neublizil by mu.
To curanie a robenie bobkov chce cas, nejde to len tak. Je to pre neho vsetko nove a aj stresujuce. Nas ked napr. videl prvykrat, on mestky psicek slepicu na venkove tak bol uplne vyhukany.
Treba mu davat najavo ako ho mate radi a po par tyzdnoch to bude dobre.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 12:10 pm

tak to ma tesi , ze uz ma domov. ja sice nemozem obvolavat a riesit velke veci ale aspon ich tu pridavam ked nic viac nie je v mojich silach momentalne. samozrejme chce to trpezlivost musi to byt pre neho neskutocny sok nove prostredie, majitelia aj vsetko. To sa urcite zrovna. prajem Vam aj Hugovi vela stastia :D

filipendula

Návštěvník

Příspěvekned říj 09, 2011 12:53 pm

Tak moj Niro ma k mackam podobny vztah, vzdy sa az cely chveje a je na neudrzanie, ked nejaku vidi (tiez staci aj cez okno)-raz sa dokonca z rozrusenia az povracal. Mysleli sme si, ze ich chce nahanat, nejako "tyrat" :-) , ale ked sa raz s jednou stretol zoci-voci (a my sme trpli,co bude),ukazalo sa,ze on sa chce s nimi len hrat :-) Tak mozno aj Hugo bude podobny pripad...drzim palce

Hugo je velmi temperamentní, zvláště ve vztahu k jiným zvířatům.takže naše kočky na zahradě ho velmi rozčilují a je z nich nervózní i doma, protože je vidí přes balkonové dveře. Paní mi sice říkala, že ho kočka srovná, ale nevím nevím....taky se nám první noc počůral v bytě a udělal i hromádku, snad se to nebude opakovat[/quote]

MaLa

Kolemjdoucí

Příspěvekned říj 09, 2011 1:46 pm

Ki+M a Hercules píše:Ono Hugo ak predtym kocku nevidel, tak ta reakcia moze byt takato. urcite nenechavat na nom, ze kocka si s nim poradi sama a on s nou. Aj skrabnutie alebo z jeho strany nejake pridusenie macky by mohlo viest k trvalej averzii. radsej opatrne za Vasej pritomnosti zblizovat a zvyknu si na seba. Nas kocur ma tak dobry vztah s Herculom, ze sa mu sam lisa okolo tela, len aby si ho pes vsimol :wink: Ovsem cudzie macky ho vytacaju, po nich ide. Len ten nas kocur je vynimka a neublizil by mu.
To curanie a robenie bobkov chce cas, nejde to len tak. Je to pre neho vsetko nove a aj stresujuce. Nas ked napr. videl prvykrat, on mestky psicek slepicu na venkove tak bol uplne vyhukany.
Treba mu davat najavo ako ho mate radi a po par tyzdnoch to bude dobre.

Nemyslim, ze by Hugo videl kocku poprve,slecna od ktere ho mame,nas upozornila, ze je nema rad.Vcera jsme ho pro jistotu brali i na zahradu na voditku prave kvuli kockam.Reakce na kocky byla opravdu velmi silna.My netrvame na tom, ze musi byt kamaradi.Nase kocky zijou celorocne venku , bude mi stačit, když si půjdou z cesty a neublíží si.Asi to bude muset risknout, jednou ho z toho vodítka na zahradě budu muset pustit.Je možné, že by se buldoček projevoval v některých směrech jako lovecký pes? Byli jsme také varováni, abychom ho do lesa brali na dlouhé vodítko, když prý chytí stopu zvěře, mohl by utéct.Podle toho, co jsem si přečetla o historii plemene, by to byo možné.Máte někdo takovou zkušennost?

MaLa

Kolemjdoucí

Příspěvekned říj 09, 2011 11:56 pm

Přeju všem krásný večer a je mi velmi líto, co sem musím napsat, Huga jsme museli majitelce vrátit.
Při prvním seznámení s naší zahradou bez vodítka se Hugo projevil jako pravý lovec . Bohužel před očima našeho malého syna si vyčmuchal , vytáhl z úkrytu a zakousl naše odrostlejší kotě.Stalo se to tak rychle , že jsme tomu nestihli zabránit.
Vzhledem k synově reakci na tuto záležitost jsme si tu Huga nemohli nechat.
Moc nás to mrzí,k nám lidem se choval velmi dobře a jistě bychom se spřátelili.
Píšu to sem proto, aby případný budoucí páníček s touto vlatností počítal a věděl o ní.
Hugouškův vztah ke zvířatům je z nějakého důvodu negativní , možná má nějakého předka mezi bojovými psy, napovídá tomu i jeho mohutnost.Chtěla bych poděkovat všem, kteří se mi snažili radit a drželi mi palce.Na pejsky jsme nezanevřeli , jen to budeme muset zkusit se stěnětem, aby si odmala u nás zvyklo na nás i na naše domácí a návštěvní zvířata.

Olga

Moderátor

Příspěvekpon říj 10, 2011 9:11 am

věřím, že to musel být pro vás šok. Je to škoda, ale co se dá dělat.
Olga a Amálka

matty0809

Nováček

Příspěvekpát říj 14, 2011 5:55 pm

Ahojky,
je chlapeček ještě volný ? Máme pejska (tedy maminka) a fenečka nám umřela (CHARLIE viz. IM MEMORIAM na Frbulu).

Děkuji za odpověď

Sylva
(matty0809@seznam.cz)

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěveksob říj 15, 2011 10:29 am

Asi este ano treba kontaktovat majitelku. Jej cislo je pod obrazkami v popise.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekúte lis 15, 2011 9:36 pm

Asi 5 týdnů bydlí Hugo v Čerčanech u nového majitele, právě jsem domluvila s bývalou majitelkou :-)
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Zpět na Našli domov