Právě je stř dub 25, 2018 9:37 am

Buldočka Miluška - již umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Martina

Stálý člen

Buldočka Miluška - již umístěna ! ! !

Příspěvekčtv kvě 06, 2010 6:49 pm

Pro všechny, kteří se zajímaly o osud buldočích holek z útulku ze Znojma sem přidávám krátké info o tom, jak se má Miluška (která je nyní v dobrých rukách paní Petry v Bully).

Zkopírováno z emalu:
Dobry den,
Miluska se nema moc fajn Porad nemuze moc pribrat, hodne ji pada
srst, ted se ji jeste udelal vred na ocicku, takze kapeme kapičky, ale
moc se to nelepsi...Uz ma po kastraci, ma vycistene zoubky, mela zanet
jicnu, takze dostava dlouhodobe Ulcogant + Wobenzym na imunitu.
Takze tak bojujeme, nekdy je to lepsi, nekdy horsi...
Jinak je hrozne hodna, porad se mazli, ma rada vsechny psy, nejradeji
se vali u topeni, chozeni ven ji enormne nebavi, jen sluneni na
predzahradce.
Obavam se, za svuj zivot dostala tak zabrat, ze uz nikdy nebude fit,
vzdyky kdyz neco dolecime, objevi se neco dalsiho.
Petra
Martina

radka

Stálý člen

Re: Jak se má buldočka Miluška

Příspěvekčtv kvě 06, 2010 7:13 pm

no jo,lepší už to asi nebude,dostala holčička zabrat...ale jsem štastná,že je v Bully...myslím si Marťo,že kdyby bylo potřeba ,tak by jsme se zase složili ,třeba i po tý stovce kdyby náhodou...protože to nakonec díky Petře dopadlo jak nejlépe mohlo i s Bettynkou...ty holky si to zasloužily,Marti,nevzala by si Péťa tu buldočku z hodoninského útulku???? je tam už taky podezřele dlouho a pak jí zkusit v klidu a pohodě udat nějakému frbulákovi...těch členů furt přibývá tohle by byla spolupráce....a třeba fakt jednou za čas udělat sbírku na Bully...ty dvě stovky snad nikoho nepo.... :D já si třeba fakt ted nemůžu žádnýho vzít ,tak alespoň takhle pomoci,myslím si ,že to ke každému členovi tady patří a né si jenom psát kdy se ten náš uprd a co papá a jak přišel ke jménu,no ne????? :D :wink: (jinak nic proti tomu co si píšeme,proboha :oops: )
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

MílaK

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 06, 2010 10:07 pm

to co napsala Radka má něco do sebe, mám teď Bětušku je to ta co byla s Miluškou, ve Znojmě. Bětka je velice skromná, a moc pohodová jsem moc ráda,že ji mám .Předtím jsem měla tři boxery a to bylo daleko víc finančně náročnější takže ráda přispěji ...Míla a Bětka :)

cherry

Návštěvník

Příspěvekpát kvě 07, 2010 11:17 am

Urcite, jestli budou potreba nejake prostredky na dlasi lecbu, tak at nam pani z bully napise, take neco posleme.

Jaromira

Kolemjdoucí

Příspěvekpát kvě 07, 2010 4:52 pm

Souhlasím,taky něco pošlu na Milušku prdelku nemocnou :(
Mirka,Fíbí ,Betty a Chárlie

radka

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 07, 2010 7:44 pm

no Mílo,vy už jste teda udělala dost :D :wink:

Miska

Stálý člen

Příspěveksob kvě 08, 2010 1:47 pm

My bychom určitě taky přispěli..Jak už bylo psáno výše-když si ji nemůžeme vzít(což teď vážně nejde),tak aspoň takto pomoct..

katkon26

Stálý člen

Příspěveksob kvě 08, 2010 2:37 pm

no ... v domácnosti ,kde jsou dva výdělky se nějaká ta kačka určitě najde ne ?.... :wink:
za nás určitě ANO .... sme pro každou " špatnost" :D :wink:
takže , když mi tu zase písnete č.ú. tak je to tam :wink:
jestli ty kačky zase vecpu jen tak do Žofie nebo to někomu pomůže.... takže od nás určo opět ano !! 8)
navíc, už jen ta obětavost od Petry , je obdivuhodná, takže i kdybych měla každej měsíc posílat, tak mi to vítr v kapse neudělá ... a když už to je " domov pro chuděry buldíky" .. vzít si je nemůžu,jídlo posílat je pitomost, a finance jsou tam hned a pomůžou....

a proč třeba nejde udělat nějakej " účet erár" kde by kdo chtěl, kdy chtěl něco poslal a z něj by pak "někdo" ty finance potřebně přeposílal...? :?:
Katka =Žofie + Boris

Martina

Stálý člen

Příspěvekned kvě 09, 2010 8:53 pm

My taky určitě přispějeme. Napíšu Petře, ať sem hodí účet a další informace a pak můžeme všichni Milušce něco poslat :D .
Martina

kajulinka450

Kolemjdoucí

Příspěvekpon kvě 10, 2010 11:58 am

Mi by jsme taky přispěli..............na chudáka...................aspoň jí to pomůže

cherry

Návštěvník

Příspěvekpát kvě 14, 2010 10:14 am

Tak Zuzinku jsme z utulku zachranili, za 14 si to pofrci do Benesova k pani Milene, dokonce jsme se slozili na lecbu a hotel zatim, a Ted jak s Miluskou, urcite bych take poslal nejake korunky pro pani z Bully, ktera se o ni stara, domluvite to nekdo, a date sem cislo uctu, abychom mohli neco prispet?

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 14, 2010 6:11 pm

My taky přispějeme...
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 14, 2010 7:15 pm

:D to tak nějak ždy zajišťuje Martinka...to je takovej náš "výběrčí daní" :D :D

jsem si chtěla koupit túúúúze drahééé módní HOLÍNKY ,tak mě tady zachráníte od příšerného ČINU :oops: :D

radka

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 14, 2010 8:21 pm

Marti,to ti musím napsat...víš jak jsem v zimě scháněla pro jednu paní buldíka v nouzi (na její žádost)...14 dní jsem jí scháněla a tiskla ,furt si vybírala,já-černýho ,bílého,starého,mladého,fenku,psa..furt si vybírala a pak tam byl Nero po zemřelém majiteli a ta Irenka (naštěstí už mají domov) to přeci vypadalo nadějně a že se mi hned ozve ..jo dala si na čas,a když jsem se ozvala já ,co jako, tak mi řekla ,že by chtěla radši MOPSÍKA !!!! jak jsem to ořvala....tak ted mají v Jimlíně krásného černého mopse 2 letýho ,zdravého...tak mi to nedalo a napsala jsem jí......co myslíš ? ani neodepsala......já ti to píšu jen pro to,že lidi jsou hrozný...nikoho,vůbec ti pejsci v útulku nezajímají,alespon v mým okolí,občas se snažím pomoci holkám z Miji,dokonce je lepím u nás v práci na vrátnici a zatím jsem trapná,žádný úspěch,obdivuju moc lidi co dělají ty dobrovolnice v útulkách a majitelé útulků...2 pejsky udaj a 6 jim jich přivezou...zdevastovaných ,né li skoro utýraných...jsem z toho tak znechucená....až vyhraju ve sportce a nebudu muset do práce budu mít Bully 2 a budu pořádat demonstrace za práva zvířat!!!!!!
p.s.jedna z těch dobrovolnic je Sabča,taky jste se jistě přesvědčili jaká je... :D

Martina

Stálý člen

Příspěveksob kvě 15, 2010 3:48 pm

Ahoj, ještě vydržte s tím účtem, psala jsem Petře z Bully ať sem hodí to číslo, ale možná je někde odjetá a nebyla teď na mailu a na stránkách to číslo nemají. Tak ještě vydržte, já myslím, že nejpozději v příštím týdnu se ozve. Minule to taky trvalo, to zas byla v zahraničí (určitě zachraňovat nějaký zahraniční pejsky v nouzi :) ). Martina
Martina

Martina

Stálý člen

Příspěveksob kvě 15, 2010 3:52 pm

radka píše:Marti,to ti musím napsat...víš jak jsem v zimě scháněla pro jednu paní buldíka v nouzi (na její žádost)...14 dní jsem jí scháněla a tiskla ,furt si vybírala,já-černýho ,bílého,starého,mladého,fenku,psa..furt si vybírala a pak tam byl Nero po zemřelém majiteli a ta Irenka (naštěstí už mají domov) to přeci vypadalo nadějně a že se mi hned ozve ..jo dala si na čas,a když jsem se ozvala já ,co jako, tak mi řekla ,že by chtěla radši MOPSÍKA !!!! jak jsem to ořvala....tak ted mají v Jimlíně krásného černého mopse 2 letýho ,zdravého...tak mi to nedalo a napsala jsem jí......co myslíš ? ani neodepsala......já ti to píšu jen pro to,že lidi jsou hrozný...nikoho,vůbec ti pejsci v útulku nezajímají,alespon v mým okolí,občas se snažím pomoci holkám z Miji,dokonce je lepím u nás v práci na vrátnici a zatím jsem trapná,žádný úspěch,obdivuju moc lidi co dělají ty dobrovolnice v útulkách a majitelé útulků...2 pejsky udaj a 6 jim jich přivezou...zdevastovaných ,né li skoro utýraných...jsem z toho tak znechucená....až vyhraju ve sportce a nebudu muset do práce budu mít Bully 2 a budu pořádat demonstrace za práva zvířat!!!!!!
p.s.jedna z těch dobrovolnic je Sabča,taky jste se jistě přesvědčili jaká je... :D

Ahoj Radko, já to taky říkám, že až vyhraju ve sportce tak se budu starat o opuštěný a týraný pejsky a investuju do toho všechny vyhraný prašulky. myslím, že se můžou všichni opuštěný psí dušičky těšit až zdoláme jackpot. Já si beru Moravu a ty Čechy, jo? A teď ješě vsadit na nedělní slosování :D . Pak si napíšem, kdo vyhrál víc (jestli se budou mít líp pejsci v Čechách nebo na Morave :D :D :D )
Martina

radka

Stálý člen

Příspěveksob kvě 15, 2010 7:41 pm

Marti,já už sázím rok.....pravidelně....já ,ale budu střídmá ,já tak 9-10 buldíků,vyhřívaný malý baráček na zahradě...no samozřejmě budou moci i do baráku,ale budou mít svoje.... :D vždycky je vypiplám a pošlu dál a tak dokolečka....ale!!!! z jedné věci mám strach,že je pak nebudu chtít dát...když si je vypiplám a budou krásný a samozřejmě vděčňátka...dej je pak někomu,ta hrůza ,že se o ně nebudou dobře starat,takže snad ať to radši nedopadne....jedině ,že by si je odebírali členi frbulu!!!!!! a ještě ty co znám...takže se taky modlete ať nevyhraju....jo a dnes jsem viděla amerického buldoka,to je teda taky pěkný psisko...a ten jeho páníček byl taky povedenej :wink:

jo a ta ženská s tím mopsem mě jako ani neodepsala!!!!!!!

Jaromira

Kolemjdoucí

Příspěveksob kvě 15, 2010 9:03 pm

radka píše:Marti,já už sázím rok.....pravidelně....já ,ale budu střídmá ,já tak 9-10 buldíků,vyhřívaný malý baráček na zahradě...no samozřejmě budou moci i do baráku,ale budou mít svoje.... :D vždycky je vypiplám a pošlu dál a tak dokolečka....ale!!!! z jedné věci mám strach,že je pak nebudu chtít dát...když si je vypiplám a budou krásný a samozřejmě vděčňátka...dej je pak někomu,ta hrůza ,že se o ně nebudou dobře starat,takže snad ať to radši nedopadne....jedině ,že by si je odebírali členi frbulu!!!!!! a ještě ty co znám...takže se taky modlete ať nevyhraju....jo a dnes jsem viděla amerického buldoka,to je teda taky pěkný psisko...a ten jeho páníček byl taky povedenej :wink:

jo a ta ženská s tím mopsem mě jako ani neodepsala!!!!!!!

a v tom malým baráčku na zahradě nakonec budeš Raduško ty ať se prdelky nemačkaj :mrgreen:
Mirka,Fíbí ,Betty a Chárlie

radka

Stálý člen

Příspěveksob kvě 15, 2010 9:08 pm

to je dost možný :lol: :lol: :shock:

BULLYYCZ

Kolemjdoucí

Příspěvekpon kvě 24, 2010 12:27 pm

Ahojte,
omlouvam se, ze pisu tak pozde, ale mam toho ted hrozne moc. Miluska ma ocicko trosku lepsi, ale porad je hrozne hubena. Dostava granule Orijen a ruzne tvarohy, pribinacky apod., ale mam pocit, co sni, to z ni taky vyjde:( Jinak je stastna, rada se slunni, porad se chce mazlit, ma moc rada deti, chodi ji krmit piskotkama a mazlit:). Vsem, co by radi prispeli na Milusku, cislo uctu je: 43-1163530297/0100, variabilni symbol 3. Blizsi info na www.jvajv.cz. Moc dekujeme!
Petra

cherry

Návštěvník

Příspěvekpon kvě 24, 2010 1:55 pm

Vecer posilame 700,-

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 24, 2010 5:45 pm

BULLYYCZ píše:Dostava granule Orijen a ruzne tvarohy, pribinacky apod., ale mam pocit, co sni, to z ni taky vyjde:(

Pokud průjmuje, zkuste jí změnit granulky. Orijen spoustě pejskům nesedí...

penízky poslány :wink: ...zatím 200,- Kč...a Milušce přejeme spoustu sluníčkových dnů.
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

cherry

Návštěvník

Příspěvekpon kvě 24, 2010 8:21 pm

Tak 700 na milusku uz je poslano :wink:

BULLYYCZ

Kolemjdoucí

Příspěvekpon kvě 24, 2010 11:47 pm

Miluska dekuje!!! Prujem nema snad z niceho:) Jen mi pripada, ze z ni jde stejne mnozstvi trusu jako mnozstvi jidla, co snedla.Az po Orijenu zacala byt aktivnejsi, sice nepribira, ale je zivejsi a spokojena a to je hlavni. Jsem hlavne stastna, ze uz nezvraci po kazdem jidle a piti. Moje holky jsou na Orijenu/Acane, zalezi na financni situaci a jsem maximalne spokojena.
P

Noemi

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 25, 2010 1:11 pm

Tak to je super....Miluška musí být mooooc spokojená..kdyby uměla mluvit, jistě by vám poděkovala...ale on oddaný psí pohled je nade vše... :wink:

Martina

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 25, 2010 9:43 pm

Tak za nás 200,- . Zdravíme Milušku a ostatní z Bully :D
Martina

Olga

Moderátor

Příspěvekstř kvě 26, 2010 8:33 am

za Amálku a Olgu dnes 200.
Olga a Amálka

radka

Stálý člen

Příspěvekúte srp 03, 2010 2:34 pm

poslední zprávy z Bully cca 14 dní...Milušku si chce Petra zatím nechat,že prý je bojácná a chce jí dát jen někomu kdo má baráček se zahrádkou...Miluška nechce chodit na vodítku a mimo ,ven...tak snad napsat DOČASNĚ UMÍSTĚNA V BULLY

Marika a Timmy

Site Admin

Re: Jak se má buldočka Miluška - zatím v BULLY ! ! !

Příspěvekúte zář 14, 2010 1:56 pm

Přesunuto

--------------------------------------------------------------------------------
Re: Miluška našla nový domov
od Marika a Timmy » úte zář 14, 2010 12:30 pm

Tak to je úúúžasná zpráva, dávám hned info na buldočka v nouzi do přehledů.

Díky Petro za zprávu a pokud by byly fotečky z nového domova, tak šup sem s nimi
--------------------------------------------------------------------------------
od Noemi » úte zář 14, 2010 12:10 pm

Jupííííí....bomba.....supeeeeeer......strašně moc jí to se smečkou přejeme ....tleskací smajlík tady není, tak aspoň ten usměvavý
od Olga » úte zář 14, 2010 12:07 pm

konečně se šmudlinka dočkala.....
od BULLYYCZ » úte zář 14, 2010 12:06 pm

Miluška našla v sobotu nový domov, vzali si ji hrozne mili lide i se vsemi jejimi nesvary:). Budu davat prubezne info jak se mi ozvou. Jinak se omlouvam, ale nemam moc cas chodit na pocitac, tak pokud budete vedet o nejake buldince v nouzi, co by potrebovala na cas k nam volejte na t.č.: 605269818.
Petra
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Marika a Timmy

Site Admin

Re: Buldočka Miluška - již umístěna ! ! !

Příspěvekúte zář 14, 2010 2:00 pm

Přesunuto

Re: Miluška našla nový domov
od Eva+Ebonek » úte zář 14, 2010 12:57 pm

Krásná zpráva k polednímu kafíčku Díky moc BULLY
Marika + Timmy a R2 (Artur)
Další

Zpět na Našli domov